Całodobowa infolinia: 703 40 33 19    Informacja stacjonarna: 48/ 386 44 19; 48/ 386 44 20  kom. 665 001 002

Informacja telefoniczna

Całodobowa infolinia

703403319

Informacja stacjonarna

48/3864419 48/3864420

665001002

Pn-Pt: 08.00-16.00

Oferty pracy

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Radomiu Sp z o.o., ul. 1905 Roku 47, 26 – 600 Radom

zatrudni od zaraz:

• KIEROWCÓW AUTOBUSOWYCH

Oferujemy umowę o pracę, stabilne warunki zatrudnienia, pakiet socjalny.
Zainteresowanych szczegółami prosimy o kontakt pod nr tel. w Radomiu 48 386 – 44 – 12
Ofertę zatrudnienia można złożyć w Dziale Kadr PKS Radom, przy ul. 1905 Roku 47 w godz. 7.30 – 14.00 w dni robocze od poniedziałku do piątku.
OSOBOM ZAINTERESOWANYM ZDOBYCIEM ZAWODU KIEROWCY AUTOBUSU OFERUJEMY ZWROTNĄ POMOC FINANSOWĄ W UZYSKANIU PRAWA JAZDY KAT. "D"ORAZ NIEZBĘDNYCH UPRAWNIEŃ.

• MECHANIKÓW SAMOCHODOWYCH

Podstawowy zakres obowiązków :
obsługa i naprawa autobusów,
Wymagania :
znajomość mechaniki pojazdowej (autobusy / ciężarówki),
dyspozycyjność (praca zmianowa oraz w niektóre soboty),
dobry stan zdrowia.
Oferujemy :
umowę o pracę na pełny etat,
pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
pakiet socjalny.
Szczegółowe informacje pod nr telefonu w Radomiu w godniach 8.00 – 14.00:
Kadry 48 386 – 44 – 12, lub
Mistrz Działu Technicznego 48 386 – 44 – 18.

od 1 sierpnia 2019 r.

• pracowników (2 osoby) z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności do pracy w myjni autobusowej

mycie i sprzątanie pojazdów PKS Radom,
dorywcze prace porządkowe na terenie zajezdni i dworca autobusowego w Radomiu,