Informacja stacjonarna: 48/ 386 44 19; 48/ 386 44 20  kom. 665 001 002 

Informacja telefoniczna

Całodobowa infolinia

703403319

Informacja stacjonarna

48/3864419 48/3864420  

665001002

Pn-Pt: 08.00-16.00

 

 

SERWIS KLIMATYZACJI SAMOCHODOWYCH PKS RADOM

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie serwisu układów klimatyzacji pojazdowych.

Obsługujemy wszystkie rodzaje pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów, maszyn rolniczych i budowlanych.

Usługi wykonujemy w serwisie stacjonarnym przy ul. 1905 roku 47 w Radomiu.

Dysponujemy nowoczesnymi, profesjonalnymi oraz w pełni zautomatyzowanymi urządzeniami do serwisowania układów klimatyzacji napełnionych czynnikiem R134a (większość pojazdów starszych) oraz R1234yf (pojazdy wyprodukowane po 2017 roku).

W ramach serwisowania wykonujemy odgrzybianie układów klimatyzacyjnych.

Dla klientów serwisu klimatyzacji proponujemy zniżki na usługi w naszym serwisie ogumienia.

Kontakt : tel. 721 – 441 – 441 ; e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 19.00 oraz w soboty po wcześniejszym ustaleniu terminu i zakresu prac.

SERWIS OPON PKS RADOM

Świadczymy profesjonalne usługi serwisu ogumienia w pełnym zakresie (wymiana opon, naprawy, wymiana kół, wyważanie, pogłębianie bieżnika, itp.).

Obsługujemy wszystkie rodzaje pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów, przyczep, naczep, maszyn rolniczych i budowlanych.

Usługi wykonujemy w serwisie stacjonarnym przy ul. 1905 roku 47 w Radomiu oraz w systemie mobilnym.

Dysponujemy pojazdem wyposażonym w nowoczesne, profesjonalne urządzenia do kompleksowego serwisowania ogumienia, którym doświadczona ekipa dojeżdża na miejsce do klienta. Mobilny Serwis Opon jest szczególnie pomocny w sytuacjach awaryjnych, ale pozwala także zaoszczędzić czas, który trzeba poświęcić przynajmniej dwa razy w roku na sezonową wymianę opon. Mobilny Serwis Opon w przypadku firm dysponujących dużą ilością pojazdów, czy maszyn to oszczędność czasu pracy kierowców i operatorów, wyeliminowanie przestoju pojazdów (usługa może być wykonana "przy okazji" innego przestoju – np odpoczynek kierowcy), a więc redukcja kosztów.

Klientom indywidualnym proponujemy Abonament Roczny PKS. W ramach jednej opłaty wniesionej na rok proponujemy dwukrotną, sezonową wymianę opon na miejscu u klienta bez kosztów dojazdu Mobilnego Serwisu oraz ich przechowanie. W przypadku wymiany opon w serwisie stacjonarnym w ramach abonamentu proponujemy dodatkowo wykonanie testu sprawności akumulatora, testu poziomu ładowania oraz testu skuteczności płynu chłodniczego w układzie chłodzenia pojazdu. Dla klientów serwisu opon proponujemy również zniżki na obsługę układów klimatyzacji samochodowych w naszym serwisie klimatyzacji.

Kontakt : tel. 721 – 441 – 441 ; e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 19.00 oraz w soboty po wcześniejszym ustaleniu terminu i zakresu prac.