Informacja stacjonarna: 48/ 386 44 20

Komunikaty
PKS Radom zaprasza do SERWISU OPON w Radomiu przy ul. 1905 roku 47 w godzinach 8.00 – 16.00 od poniedzialku do piątku ; usługi wykonujemy również w systemie mobilnym z dojazdem do wskazanego miejsca ; zamówienia usługi mobilnej tel. 721 – 441 – 441 w godzinach pracy serwisu. SERWIS KLIMATYZACJ SAMOCHODOWYCH PKS RADOM ZAPRZASZA NA SEZONOWY PRZEGLĄD INSTALACJI ; SERWIS W RADOMIU PRZY UL. 1905 ROKU 47 CZYNNY PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK W GODZINACH 8.00-16.00 ; TEL - 721-44-441 W GODZINACH PRACY SERWISU.

Informacja telefoniczna

Informacja stacjonarna

48/3864420

Pn-Pt: 05.00-17.00

SERWIS OPON PKS RADOM

Świadczymy profesjonalne usługi serwisu ogumienia w pełnym zakresie (wymiana opon, naprawy, wymiana kół, wyważanie, pogłębianie bieżnika, itp.).

Obsługujemy wszystkie rodzaje pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów, przyczep, naczep, maszyn rolniczych i budowlanych.

Usługi wykonujemy w serwisie stacjonarnym przy ul. 1905 roku 47 w Radomiu oraz w systemie mobilnym.

Dysponujemy pojazdem wyposażonym w nowoczesne, profesjonalne urządzenia do kompleksowego serwisowania ogumienia, którym doświadczona ekipa dojeżdża na miejsce do klienta. Mobilny Serwis Opon jest szczególnie pomocny w sytuacjach awaryjnych, ale pozwala także zaoszczędzić czas, który trzeba poświęcić przynajmniej dwa razy w roku na sezonową wymianę opon. Mobilny Serwis Opon w przypadku firm dysponujących dużą ilością pojazdów, czy maszyn to oszczędność czasu pracy kierowców i operatorów, wyeliminowanie przestoju pojazdów (usługa może być wykonana "przy okazji" innego przestoju – np odpoczynek kierowcy), a więc redukcja kosztów.

Klientom indywidualnym proponujemy Abonament Roczny PKS. W ramach jednej opłaty wniesionej na rok proponujemy dwukrotną, sezonową wymianę opon na miejscu u klienta bez kosztów dojazdu Mobilnego Serwisu oraz ich przechowanie. W przypadku wymiany opon w serwisie stacjonarnym w ramach abonamentu proponujemy dodatkowo wykonanie testu sprawności akumulatora, testu poziomu ładowania oraz testu skuteczności płynu chłodniczego w układzie chłodzenia pojazdu. Dla klientów serwisu opon proponujemy również zniżki na obsługę układów klimatyzacji samochodowych w naszym serwisie klimatyzacji.

Kontakt : tel. 721 – 441 – 441 ; e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 16.00 oraz w soboty po wcześniejszym ustaleniu terminu i zakresu prac.